Район

Про це сьогодні повідомив благодетель голови Полтавської облдержадміністрації Сергій Ясинський під час наради, присвяченої реконструкції дороги М-03 "Київ-Харків-Довжанський", зокрема, на ділянці Лубни-Полтава. Вона передбачає капремонт існуючих ділянок дороги І-ї категорії та реконструкцію ділянок ІІ категорії з доведенням її параметрів до вимог І технічної категорії. На все це потрібно близько 6 млрд. грн. Зокрема, оформлення проектно-кошторисної документації коштує більше 40 млн. грн.
5792 0 0 1 Читать
Державна служба автомобільних доріг "Укравтодор" вибрала 3 компанії для реконструкції ділянки "Бориспіль - Лубни (Полтавська область)" автодороги "Київ - Харків - Довжанський". Як сказано в повідомленні "Укравтодору", служба автомобільних доріг вибрала переможцями тендера компанії "Дорожнє будівництво "Альтком" (Донецьк), Onur Taahhut Tasimacilik ve Ticaret (Туреччина) і "Південзахіддорбуд" (Вінниця). Сума контракту з компанією "Дорожнє будівництво "Альтком" (Донецьк) - 603,945 млн.
6326 0 0 Читать

У Лубнах відбувся турнір з настільного тенісу

Опубликованно: 12 января 2010 Рубрика: Район
У неділю у м. Лубни пройшов різдвяний турнір з настільного тенісу. На нього завітали 27 спортсменів з різних районів Полтавщини. Зустрічі проходили цікаво й видовищно. Переможцем турніру став Кушніренко Сергій (Козельщина), друге місце - у Вакуленка Дениса (м. Хорол), третім став Качаненко Андрій (м. Хорол). Вдоволені призери поїхали додому з грамотами та грошовими нагородами, а менш вдалі учасники одержали солідну порцію адреналіну та гарний післяріздвяний настрій.
6118 0 0 Читать
21 грудня в Лубнах відбулася  урочиста тематична зустріч «Творіть добро – добро плекайте, люди» з нагоди Дня благодійництва. Організаторами свята виступили Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» та Лубенський фінансово – економічний коледж Полтавської державної аграрної академії. Захід спрямовано на утвердження принципів гуманізму і милосердя, сприяння розвитку благодійної діяльності та на підтримку ініціативи громадських організацій. З самого початку
5427 0 0 2 Читать
Три компанії зацікавлені в реконструкції ділянки "Бориспіль - Лубни у Полтавській області автодороги "Київ - Харків - Довжанський". Як повідомив голова державної служби автомобільних доріг "Укравтодор" Вадим Гуржос, дві з трьох компаній - українські. однак не уточнив їх назв. Гуржос додав, що остаточне рішення щодо переможця тендера прийматиме Світовий банк. Раніше  "Укравтодор" має намір залучити кредит Світового банку 600 млн. доларів для реконструкції ділянки дороги "Київ - Харків
6004 0 0 1 Читать
Смотрим 1 - 5 из 5
ЧТ, 13 июня 2024, 14:42 Курс НБУ: USD , EUR , RUR