В Лубнах відзначили День благодійництва і соціального партнерства

Опубликованно: 22 декабря 2009 Рубрика: Район
5427 0 0 2 Размер шрифта: Добавить в закладки:

21 грудня в Лубнах відбулася  урочиста тематична зустріч «Творіть добро – добро плекайте, люди» з нагоди Дня благодійництва. Організаторами свята виступили Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» та Лубенський фінансово – економічний коледж Полтавської державної аграрної академії. Захід спрямовано на утвердження принципів гуманізму і милосердя, сприяння розвитку благодійної діяльності та на підтримку ініціативи громадських організацій. З самого початку тематична зустріч показала себе не тільки як благодійний проект, а і соціальний.


Не дивлячись на фінансово – економічну кризу благодійність стає часткою загальної духовної культури громадян нашої молодої незалежної країни. Багато людей сьогодні беруть судьба у справах благодійності та допомагають вирішувати соціальні проблеми. Пріоритетними сферами для благодійників залишаються дитинство, молодь, підтримка людей похилого віку та інвалідів.

Лідія Огієнко, директор коледжу впевнена, що такі акції відроджують в українцях притаманну їм національну рису – милосердя, вміння відгукатися на біль інших, подавати допомогу тим, хто її потребує.

 Люди, які робили пожертви, в чиїх серцях  віднайшли відгук проблеми інших отримували в цей день щирі слова подяки та шанування.

Особливо активно взяли судьба у благій справі молоді люди – вони з розумінням поставилися до проблеми, підготували творчі номери, виставку книжок, цікавилися волонтерською діяльністю.

Під час заходу також відбулося вручення пам’ятних відзнак. Наприклад, одна з груп студентів Лубенського фінансово – економічного коледжу отримала диплом за успішне закінчення курсу «Правда про життя, кохання та секс», що проводився в рамках виховання у молоді нормативної статевої поведінки, Лубенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді здобув першість в номінації: «Найкраще соціальне партнерство 2009 », а обласне рекламно – інформаційне видання «Вісник» було визнано найкращим виданням Лубенщини.

Відтепер планується проводити щороку подібні заходи, бо з’явилася  ідея започаткування  фестивалю, в ході якого мають підніматися нові актуальні для лубенців теми та відзначатися благодійні і соціальні ініціативи регіону.

 


ЧТ, 13 июня 2024, 14:20 Курс НБУ: USD , EUR , RUR